FUSE 25A 600V CYLIN. BLADE DELAY GOULD SHAWMUT - TRS25R
493,57₺
Vergiler Hariç: 411,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TRS25R
- SKU: TRS25R
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | FERRAZ/GOULD |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Cartridge (Ceramic) |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | 14x51mm |
| Akım Değeri | 25 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 600 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Time Delay |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | N/A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | 14 mm |
| Uzunluk | 51 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.