FUSE 0.2A 250V FAST-ACTING RADIAL BOX TB - MFS0200A
4,85₺
Vergiler Hariç: 4,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MFS0200A
- SKU: MFS0200A
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Plastic |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 8.4x4.0x8.2mm - Radial |
| Akım Değeri | 200 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 35 A |
| Erime Değeri (I²t) | 0.04 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 8.4 mm |
| Genişlik | 4 mm |
| Yükseklik | 8.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | N/A |