TERM.BLK.8.25MM 10P 180C BARRIER TERMINAL BLACK - DG35C-A-10P-13-00AH
65,94₺
Vergiler Hariç: 54,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DG35C-A-10P-13-00AH
- SKU: DG35C-A-10P-13-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Bariyer Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG35C-A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 10 Pins |
| Akım | 20 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.8.25MM 10P 180C BARRIER TERMINAL BLACK - DG35C-A-10P-13-00AH
, DG35C-A-10P-13-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.