TERM.BLK.8.00MM 12P LIFT - DG8HSWP-1.2-12P-17-100AH
45,36₺
Vergiler Hariç: 37,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DG8HSWP-1.2-12P-17-100AH
- SKU: DG8HSWP-1.2-12P-17-100AH
Ürün Detayları
| Kategori | Besleme Terminalleri |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG8HSWP |
| Montaj Tipi | Free |
| Pin Sayısı | 12 Pins |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Transparent |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.8.00MM 12P LIFT - DG8HSWP-1.2-12P-17-100AH
, DG8HSWP-1.2-12P-17-100AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.