TERM.BLK.7.62MM 9P FEMALE GREEN - 2EDGK-7.62-09P-14-00AH
57,06₺
Vergiler Hariç: 47,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2EDGK-7.62-09P-14-00AH
- SKU: 2EDGK-7.62-09P-14-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 2EDGK |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | Free R/A |
| Pin Aralığı | 7.62 mm |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Pin Sayısı | 9 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 9 |
| Tel Girişi | 180 ° |
| Profil Yüksekliği | None |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 28 -12 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 2.5 mm² |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | Brass+Ni Plated |
| Pin Materyali | None |
| Renk | Green |
| Kenar | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.7.62MM 9P FEMALE GREEN - 2EDGK-7.62-09P-14-00AH
, 2EDGK-7.62-09P-14-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.