TERM.BLK.7.62MM 3P PCB TYPE GREEN - DG500-7.62-03P-14-00AH
16,77₺
Vergiler Hariç: 13,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DG500-7.62-03P-14-00AH
- SKU: DG500-7.62-03P-14-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG500 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Akım | 20 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.7.62MM 3P PCB TYPE GREEN - DG500-7.62-03P-14-00AH
, DG500-7.62-03P-14-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.