TERM.BLK.7.62MM 3P PCB TYPE 2 BOY GREEN
13,94₺
Vergiler Hariç: 11,62₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: DG129-7.62-03P-14-00AH
- SKU: DG129-7.62-03P-14-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG129 |
| Cinsi | None |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Aralığı | 7.62 mm |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 3 |
| Tel Girişi | 180 ° |
| Profil Yüksekliği | 19.5 mm |
| Akım | 20 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 26 -12 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 0.5 -2.5 mm² |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | Brass+Ni Plated |
| Pin Materyali | Brass+Tin Plated |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.