TERM.BLK.7.62MM 3P 90C MALE GREEN OPEN LONG PIN - 2EDGR-7.62-03P-14-100AH
7,19₺
Vergiler Hariç: 5,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2EDGR-7.62-03P-14-100AH
- SKU: 2EDGR-7.62-03P-14-100AH
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 2EDGR |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.7.62MM 3P 90C MALE GREEN OPEN LONG PIN - 2EDGR-7.62-03P-14-100AH
, 2EDGR-7.62-03P-14-100AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.