TERM.BLK.7.62MM 3P 180C MALE GREEN CLOSED LONG PIN
6,76₺
Vergiler Hariç: 5,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2EDGVC-7.62-03P-14-100AH
- SKU: 2EDGVC-7.62-03P-14-100AH
Urun Detaylari
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 2EDGVC |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Aralığı | 7.62 mm |
| Tel Bağlantısı | None |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 3 |
| Tel Girişi | None |
| Profil Yüksekliği | None |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | None |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | None |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | None |
| Pin Materyali | Brass+Tin Plated |
| Renk | Green |
| Kenar | Closed |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.