TERM.BLK.7.62MM 2P FEMALE ORANGE - 2EDGK-7.62-02P-15-529AH
16,20₺
Vergiler Hariç: 13,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2EDGK-7.62-02P-15-529AH
- SKU: 2EDGK-7.62-02P-15-529AH
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 2EDGK |
| Montaj Tipi | Free R/A |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Light Orange |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.7.62MM 2P FEMALE ORANGE - 2EDGK-7.62-02P-15-529AH
, 2EDGK-7.62-02P-15-529AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.