TERM.BLK.7.62MM 12P FEMALE GREEN - 2EDGK-7.62-12P-14-00AH
70,83₺
Vergiler Hariç: 59,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2EDGK-7.62-12P-14-00AH
- SKU: 2EDGK-7.62-12P-14-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 2EDGK |
| Montaj Tipi | Free R/A |
| Pin Sayısı | 12 Pins |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.7.62MM 12P FEMALE GREEN - 2EDGK-7.62-12P-14-00AH
, 2EDGK-7.62-12P-14-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.