DIN RAIL T.B.10mm² SCREW YELLOW - PC10-01P-18-00AH
36,64₺
Vergiler Hariç: 30,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PC10-01P-18-00AH
- SKU: PC10-01P-18-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | PC10 |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Aralığı | N/A |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Tel Bağlantısı | Screwless |
| Tel Girişi | 1 |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Başına Pozisyon | 1 |
| Akım | 85 A |
| Voltaj | 600 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 12 -10 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 0.2 -16 mm² |
| Kontak Malzemesi | N/A |
| Renk | Yellow |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.