CONN.TERM BLK FEED THRU 8.20MM 1P GREEN - DS6-01P-14-00AH
30,91₺
Vergiler Hariç: 25,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS6-01P-14-00AH
- SKU: DS6-01P-14-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS6 |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Aralığı | 8.2 mm |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Tel Bağlantısı | Screwless |
| Tel Girişi | 1 |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Başına Pozisyon | 1 |
| Akım | 40 A |
| Voltaj | 600 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 20 -8 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Kontak Malzemesi | N/A |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.