CONN.TERM BLK FEED THRU 6.1MM 40P SAMPLE - DC4-40P-1Y-08AH
128,45₺
Vergiler Hariç: 107,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DC4-40P-1Y-08AH
- SKU: DC4-40P-1Y-08AH
Ürün Detayları
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DC4 |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Aralığı | None |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Tel Bağlantısı | Screwless |
| Tel Girişi | 1 |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Başına Pozisyon | 1 |
| Akım | 30 A |
| Voltaj | 600 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 22 -10 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 0.5 -4 mm² |
| Kontak Malzemesi | Copper+Sn Plated |
| Renk | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
CONN.TERM BLK FEED THRU 6.1MM 40P SAMPLE - DC4-40P-1Y-08AH
, DC4-40P-1Y-08AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.