CONN.TERM BLK FEED THRU 3.50MM 1P GREEN - DS1.5-01P-14-00AH
15,22₺
Vergiler Hariç: 12,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1.5-01P-14-00AH
- SKU: DS1.5-01P-14-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1.5 |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
CONN.TERM BLK FEED THRU 3.50MM 1P GREEN - DS1.5-01P-14-00AH
, DS1.5-01P-14-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.