CONNECTOR FBUS22.5-05P- DIN RAIL BUS
165,56₺
Vergiler Hariç: 137,97₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: FBUS22.5-05P-11-00ZH
- SKU: FBUS22.5-05P-11-00ZH
Urun Detaylari
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | FBUS22.5 |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Aralığı | 3.81 mm |
| Pin Sayısı | 5 Pins |
| Tel Bağlantısı | Screwless |
| Tel Girişi | 5 |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Başına Pozisyon | 5 |
| Akım | 7 A |
| Voltaj | 150 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Kontak Malzemesi | Gold |
| Renk | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.