DC/DC CONVERTER 0.69-5.5V - PTH08T220WAS
2.259,85₺
Vergiler Hariç: 1.883,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTH08T220WAS
- SKU: PTH08T220WAS
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD11 |
| Giriş Voltajı | 4.5-14 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 0.69-5.5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 16 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | Non-Isolated |
| Verimlilik | 96 % |
| Uzunluk | 22.1 mm |
| Genişlik | 19.1 mm |
| Yükseklik | 9.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |