DC/DC CONV 3W 9-72VDC 5VDC 500mA SIP3 - R-78HB5.0-0.5
1.258,51₺
Vergiler Hariç: 1.048,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R-78HB5.0-0.5
- SKU: R-78HB5.0-0.5
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP3 |
| Giriş Voltajı | 9-72 VDC |
| Güç | 3 W |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 8.5 mm |
| Yükseklik | 17.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 3W 9-72VDC 5VDC 500mA SIP3 - R-78HB5.0-0.5
, R-78HB5.0-0.5
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.