DC/DC CONV 3W 9-18VDC +/-15VDC +/-100mA SIP8 - RS3-1215D
1.497,63₺
Vergiler Hariç: 1.248,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RS3-1215D
- SKU: RS3-1215D
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 9-18 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Voltajı 1 | 15 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | -15 VDC |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 100 mA |
| Çıkış Akımı 2 | -100 mA |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 3 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 83 % |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +71 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 3W 9-18VDC +/-15VDC +/-100mA SIP8 - RS3-1215D
, RS3-1215D
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.