DC/DC CONV 3W 18-36VDC 5VDC 600mA - TDR 3-2411SM
5.097,44₺
Vergiler Hariç: 4.247,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TDR 3-2411SM
- SKU: TDR 3-2411SM
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | TRACO |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Giriş Voltajı | 18-36 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 600 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 3 W |
| İzolasyon | 1.6 kV |
| Verimlilik | 81 % |
| Uzunluk | 18.9 mm |
| Genişlik | 8.7 mm |
| Yükseklik | 12.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.