DC/DC CONV 2W 5VDC 12VDC 167mA - NMK0512SAC
952,94₺
Vergiler Hariç: 794,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NMK0512SAC
- SKU: NMK0512SAC
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | MURATA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP7, 4 Leads |
| Giriş Voltajı | 5 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 167 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 2 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | 87 % |
| Uzunluk | 19.7 mm |
| Genişlik | 7.7 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.