DC/DC CONV 2W 4.75-18VDC 1.8VDC 1A SIP3 - R-781.8-1.0
721,25₺
Vergiler Hariç: 601,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R-781.8-1.0
- SKU: R-781.8-1.0
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP3 |
| Giriş Voltajı | 4.75-18 VDC |
| Güç | 2 W |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 7.5 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 4.75-18VDC 1.8VDC 1A SIP3 - R-781.8-1.0
, R-781.8-1.0
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.