DC/DC CONV 2W 24VDC 24VDC 84mA Op Fr - R2SX-2424-TRAY
522,54₺
Vergiler Hariç: 435,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R2SX-2424-TRAY
- SKU: R2SX-2424-TRAY
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Open Frame |
| Giriş Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 24 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 84 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 2 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 86 % |
| Uzunluk | 15.24 mm |
| Genişlik | 11.1 mm |
| Yükseklik | 8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +75 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 24VDC 24VDC 84mA Op Fr - R2SX-2424-TRAY
, R2SX-2424-TRAY
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.