DC/DC CONV 2W 24VDC +/-15VDC +/-66mA SIP7 - RKZ-2415D/P
968,54₺
Vergiler Hariç: 807,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RKZ-2415D/P
- SKU: RKZ-2415D/P
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP7 |
| Giriş Voltajı | 24 VDC |
| Güç | 2 W |
| Uzunluk | 19.7 mm |
| Genişlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 24VDC +/-15VDC +/-66mA SIP7 - RKZ-2415D/P
, RKZ-2415D/P
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.