DC/DC CONV 2W 18-36VDC +/-15VDC +/-67mA SIP8 - RS-2415D
1.630,91₺
Vergiler Hariç: 1.359,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RS-2415D
- SKU: RS-2415D
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 18-36 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Voltajı 1 | 15 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | -15 VDC |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 67 mA |
| Çıkış Akımı 2 | -67 mA |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 2 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 83 % |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -45 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 18-36VDC +/-15VDC +/-67mA SIP8 - RS-2415D
, RS-2415D
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.