DC/DC CONV 2W 12VDC +15/-9VDC 66mA/-111mA DIP14 - RGZ-121509D
1.028,89₺
Vergiler Hariç: 857,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RGZ-121509D
- SKU: RGZ-121509D
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Giriş Voltajı | 12 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Voltajı 1 | 15 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | -9 VDC |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 67 mA |
| Çıkış Akımı 2 | 111 mA |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 2 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | N/A |
| Uzunluk | 19.7 mm |
| Genişlik | 10 mm |
| Yükseklik | 7.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 12VDC +15/-9VDC 66mA/-111mA DIP14 - RGZ-121509D
, RGZ-121509D
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.