DC/DC CONV 2W 12VDC +15/-3VDC 93mA/-185mA SIP7 - R12P21503D
856,67₺
Vergiler Hariç: 713,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R12P21503D
- SKU: R12P21503D
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP7 |
| Giriş Voltajı | 12 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Voltajı 1 | 15 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | -3 VDC |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 93 mA |
| Çıkış Akımı 2 | 185 mA |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 2 W |
| İzolasyon | 6.4 kV |
| Verimlilik | 84 % |
| Uzunluk | 19.6 mm |
| Genişlik | 9.8 mm |
| Yükseklik | 12.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +90 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 12VDC +15/-3VDC 93mA/-185mA SIP7 - R12P21503D
, R12P21503D
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.