DC/DC CONV 2W 12VDC +/-12VDC +/-83mA SMD6P - R2D-1212/HP
1.229,07₺
Vergiler Hariç: 1.024,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R2D-1212/HP
- SKU: R2D-1212/HP
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD 6 Pin |
| Giriş Voltajı | 12 VDC |
| Güç | 2 W |
| Uzunluk | 15.2 mm |
| Genişlik | 10.7 mm |
| Yükseklik | 9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 12VDC +/-12VDC +/-83mA SMD6P - R2D-1212/HP
, R2D-1212/HP
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.