DC/DC CONV 1W 4.5-9VDC 3.3VDC 300mA SIP8 - RSO-053.3S
1.630,91₺
Vergiler Hariç: 1.359,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RSO-053.3S
- SKU: RSO-053.3S
Urun Detaylari
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 4.5-9 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 3.3 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 300 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 1 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 72 % |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 1W 4.5-9VDC 3.3VDC 300mA SIP8 - RSO-053.3S
, RSO-053.3S
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.