DC/DC CONV 1W 3.3VDC 3.3VDC 303mA SIP7 - REM1-3.33.3S
1.368,91₺
Vergiler Hariç: 1.140,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: REM1-3.33.3S
- SKU: REM1-3.33.3S
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP7 |
| Giriş Voltajı | 3.3 VDC |
| Güç | 1 W |
| Uzunluk | 19.6 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 1W 3.3VDC 3.3VDC 303mA SIP7 - REM1-3.33.3S
, REM1-3.33.3S
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.