DC/DC CONV 1W 3.3VDC 24VDC 42mA SIP4 - RO-3.324S
638,96₺
Vergiler Hariç: 532,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RO-3.324S
- SKU: RO-3.324S
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP4 |
| Giriş Voltajı | 3.3 VDC |
| Güç | 1 W |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.