DIODE SCHOTTKY 10A 200V TO220AB - SR10200
16,90₺
Vergiler Hariç: 14,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SR10200
- SKU: SR10200
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 10 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 10A 200V TO220AB - SR10200
, SR10200
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.