CURRENT TRANSFORMER 5A - ZMCT102AA
32,47₺
Vergiler Hariç: 27,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZMCT102AA
- SKU: ZMCT102AA
Ürün Detayları
| Kategori | Akım Trafolar |
| Üretici Firma | ZEMING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Uygulamalar | Current, Power Measurement |
| Montaj Tipi | THT |
| Birimcil Akım | 5 A |
| İkincil Değer | 2.5 mA |
| Sarım Oranı | 2000:1 |
| İzolasyon Voltajı | 4500 V |
| Doğrusal Aralık | 0 ~ 20 A @ 100 Ohms |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |