CURRENT TRANSFORMER 5A 2.5mA 2000:1 - ZMCT123
60,52₺
Vergiler Hariç: 50,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZMCT123
- SKU: ZMCT123
Ürün Detayları
| Kategori | Akım Trafolar |
| Üretici Firma | ZEMING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Uygulamalar | Current, Power Measurement |
| Montaj Tipi | THT |
| Birimcil Akım | 5 A |
| İkincil Değer | 2.5 mA |
| Sarım Oranı | 2000:1 |
| İzolasyon Voltajı | 4500 V |
| Doğrusal Aralık | 0 ~ 100 A @ 20 Ohms |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |