CURRENT TRANSFORMER 0~70A - ZMCT116A
54,03₺
Vergiler Hariç: 45,02₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: ZMCT116A
- SKU: ZMCT116A
Ürün Detayları
| Kategori | Akım Trafolar |
| Üretici Firma | ZEMING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Uygulamalar | Current, Power Measurement |
| Montaj Tipi | THT |
| Birimcil Akım | 5 A |
| İkincil Değer | 2 mA |
| Sarım Oranı | 2500:1 |
| İzolasyon Voltajı | 4500 V |
| Doğrusal Aralık | 0 ~ 70 A @ 100 Ohms |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |