CR 2016 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V BLISTER 5Lİ - CR2016-ORION
38,25₺
Vergiler Hariç: 31,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CR2016-ORION
- SKU: CR2016-ORION
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | ORION |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2016 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 1.6 mm |
Etiketler:
CR 2016 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V BLISTER 5Lİ - CR2016-ORION
, CR2016-ORION
, Şarj Edilemeyen Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.