CONTROL BOARD ANALOG 7" 50PIN - SAT-630A-070-50DS-B2
315,02₺
Vergiler Hariç: 262,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SAT-630A-070-50DS-B2
- SKU: SAT-630A-070-50DS-B2
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Kontrol Boardları |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu (İnç) | 7 " |
| Çözünürlük | 800x480, 1024x600 |
| Arayüz | N/A |
| Sürücü Entegresi | N/A |
| Pin Tipi | 50 Pin |
| Besleme Voltajı | 9-18 V |
| Uygulama Tipi | Analog |
| Dış Uzunluk | 55.3 mm |
| Dış Genişlik | 40.3 mm |
| Dış Yükseklik | 6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |