CON.T.B.2.00MM 16P 90C HEADER MALE GOLD - MOLEX-0878331620
131,83₺
Vergiler Hariç: 109,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0878331620
- SKU: MOLEX-0878331620
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 87833 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 6.4 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |