CON.T.B.2.00MM 14P 180C HEADER MALE GOLD - MOLEX-878311421
133,74₺
Vergiler Hariç: 111,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-878311421
- SKU: MOLEX-878311421
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Milli-Grid 87831 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 6.4 mm |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C~+105 °C |