SWITCH TACT 6.00x6.00 6.00mm 160gF THT V/T - DS1041-01-117KKA16010
2,09₺
Vergiler Hariç: 1,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1041-01-117KKA16010
- SKU: DS1041-01-117KKA16010
Ürün Detayları
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1041-01 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Dış Ölçü | 6x6 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 6 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Aktüatör Rengi | Black |
| Çalıştırma Kuvveti | 160 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
SWITCH TACT 6.00x6.00 6.00mm 160gF THT V/T - DS1041-01-117KKA16010
, DS1041-01-117KKA16010
, Siviçler ve Anahtarlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.