SWITCH DIP 3 Pos. SPST 100mA 24VDC THT V/T - DS1040-03RT
16,37₺
Vergiler Hariç: 13,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1040-03RT
- SKU: DS1040-03RT
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1040 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 3 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 100 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Piano |
| Gövde Rengi | Red |
| Özellikler | N/A |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |