SWITCH DIP 2 Pos. SPST 25mA 24VDC SMT V/T - DS1040-02-02-SBWR
32,84₺
Vergiler Hariç: 27,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1040-02-02-SBWR
- SKU: DS1040-02-02-SBWR
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1040-02 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 25 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Top Actuated |
| Gövde Rengi | Black |
| Özellikler | Tape Seal |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
Etiketler:
SWITCH DIP 2 Pos. SPST 25mA 24VDC SMT V/T - DS1040-02-02-SBWR
, DS1040-02-02-SBWR
, Siviçler ve Anahtarlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.