PIN HEADER 12PIN(2x6) 2.00mm THT V/T - DS1030-02-2X6PB8VB9
15,66₺
Vergiler Hariç: 13,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1030-02-2X6PB8VB9
- SKU: DS1030-02-2X6PB8VB9
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1030-02 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 12 (2x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 16.4 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.6 mm |
| Yığın Yüksekliği | 8.2 mm |
| Kuyruk Uzunluğu | 4.6 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |