IC-SOCKET 28PIN DUAL WIPE 0.6"(15.24MM) CONNFLY - DS1009-28AT1WS-2A2
3,31₺
Vergiler Hariç: 2,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1009-28AT1WS-2A2
- SKU: DS1009-28AT1WS-2A2
Ürün Detayları
| Kategori | Yay Yüklü Entegre Soketler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1009 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 28 (2x14) Pins |
| Satır Aralığı | 15.24 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Gövde Materyali | PBT |
| Central Support | W/ Central Support |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~+105 °C |
Etiketler:
IC-SOCKET 28PIN DUAL WIPE 0.6"(15.24MM) CONNFLY - DS1009-28AT1WS-2A2
, DS1009-28AT1WS-2A2
, Entegre Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.