CONNECTOR TERMINAL E1008 SIZE 18AWG YELLOW KLS - L-KLS8-01108-E1008-YELLO
0,39₺
Vergiler Hariç: 0,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-01108-E1008-YELLO
- SKU: L-KLS8-01108-E1008-YELLO
Ürün Detayları
| Kategori | Kablo Yüksükleri |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-01108 |
| Montaj Tipi | Free |
| Pin Çapı | 1.7 mm |
| Genel Uzunluk | 14.3 mm |
| Pin Uzunluğu | 8 mm |
| Genişlik | 3 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 18 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 1 mm² |
| Renk | Yellow |
Etiketler:
CONNECTOR TERMINAL E1008 SIZE 18AWG YELLOW KLS - L-KLS8-01108-E1008-YELLO
, L-KLS8-01108-E1008-YELLO
, Terminal Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.