CONNECTOR SOCKET PLCC 84P 2.54MM THT V/T BLACK - L-KLS1-210-D-84-B
33,21₺
Vergiler Hariç: 27,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-210-D-84-B
- SKU: L-KLS1-210-D-84-B
Ürün Detayları
| Kategori | PLCC Soketleri |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-210 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 84 (4x21) Pins |
| Satır Aralığı | 36.04 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin Plated Over Ni |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Gövde Materyali | PPS&PBT UL94V-0 |
| Central Support | None |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45 °C~+110 °C |
Etiketler:
CONNECTOR SOCKET PLCC 84P 2.54MM THT V/T BLACK - L-KLS1-210-D-84-B
, L-KLS1-210-D-84-B
, Entegre Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.