CONNECTOR RCPT 14POS 0.1 TIN PCB - MOLEX-0901512114
332,41₺
Vergiler Hariç: 277,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0901512114
- SKU: MOLEX-0901512114
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | C-GRID III 90151 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Profil Yüksekliği | 8.51 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |
Etiketler:
CONNECTOR RCPT 14POS 0.1 TIN PCB - MOLEX-0901512114
, MOLEX-0901512114
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.