CONNECTOR LINK 2POLE FOR B07A - B07A-2A
7,69₺
Vergiler Hariç: 6,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B07A-2A
- SKU: B07A-2A
Ürün Detayları
| Kategori | LED Konnektörleri |
| Üretici Firma | BNCHG |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | B07A |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | Free |
| Bağlantı Tipi | N/A |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Pitch-Mating | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Copper |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -60 °C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.