CONNECTOR HEADER VERT 6POS 2.54MM - MOLEX-901200126
23,58₺
Vergiler Hariç: 19,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-901200126
- SKU: MOLEX-901200126
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 901200126 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 6 (1x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 12.15 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6.75 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |