CONNECTOR HEADER SMD R/A 10POS 2MM - MOLEX-1511200410
368,09₺
Vergiler Hariç: 306,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-1511200410
- SKU: MOLEX-1511200410
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Milli-Grid 151120 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 3.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |